Stadsdienst Apeldoorn
Lijn 3 Station – Eglantier – Matenhoeve
De eerste rit van lijn 3 in het weekend vervalt. De laatste ritten van lijn 3 rijden door naar het station.
Lijn 4 Station – Matenveld – Eglantier
De eerste rit van lijn 4 in het weekend vervalt. De laatste ritten van lijn 4 rijden door naar het station.
Lijn 5 Station – Woudhuis
De laatste ritten van lijn 5 rijden door naar het station.
Lijn 10 Station – Kerschoten – Het Loo
De eerste rit van lijn 10 is toegevoegd.
Lijn 11 Station – Stadshoudersmolen
In de ochtend gaat er een extra rit vanaf het station. In de middag zijn er twee extra ritten
toegevoegd vanaf de Erasmusstraat naar het station.
Lijn 14 Station – Malkenschoten
In de middag is er een rit vervallen. Halte Saba aan de Kayersdijk wordt aangedaan.
Lijn 15 Twello – Apeldoorn – Teuge
Lijn 15 gaat via Twello Station rijden.
Op zondag wordt een vroege Kolibrie-rit toegevoegd.
Lijn 17 Station – Markt – Sprenkelaar
De laatste ritten rijden door naar het station.
Lijn 19 Station – Componistenkwartier
De eerste rit start op het station.
Streeklijnen
Lijn 43 Arnhem – Apeldoorn via Dieren
Op zaterdagochtend vertrekt een extra rit richting Arnhem om 7:33 uit Loenen.
Lijn 84 en 88 Wageningen – Ede (Valleilijn)
Op werkdagen rijdt er een extra spitsrit en op zaterdagavond rijdt er om 0:55 uur een extra rit van Ede naar Wageningen.
Lijn 85 Ede – Veenendaal via Ziekenhuis
In de ochtend rijden er extra spitsritten. In de avond wordt er met een vaste dienstregeling gereden in plaats van de Kolibrie. In de avond en het weekend zijn de vertrektijden gewijzigd.
Lijn 86 Ede – Wageningen via Bennekom
In de ochtend rijdt er een extra rit naar Wageningen vanuit Bennekom.
Lijn 91 Arnhem – Apeldoorn via Beekbergen
In de ochtend vertrekt er van maandag t/m zaterdag vanuit Apeldoorn een extra rit.
Lijn 100 Nunspeet – Elburg – Zwolle
De eerste ritten van lijn 100 naar Nunspeet starten niet op het station in Zwolle maar aan de
Hogebrinkweg in Oldebroek. In de avond vertrekt er vanuit Zwolle een extra rit richting Oldebroek en
Elburg.
Lijn 102 Apeldoorn – Amersfoort via Hoevelaken
In de ochtend vervalt vanuit Apeldoorn de rit van 9.00 uur.
Lijn 103 Amersfoort – Nunspeet via Harderwijk
De halte Harderwijk Centrum vervalt omwille van betere treinaansluitingen.
Maandag t/m zaterdag rijden er extra ritten tussen Harderwijk en Drielanden / Putten als gevolg van het vervallen van lijn 3. In de avond rijdt er ook een Kolibrie naar Drielanden.
Lijn 104 Harderwijk – Apeldoorn via Elspeet
Lijn 104 rijdt niet meer via Ermelo, maar via Harderwijk Centrum. Bij halte Ullerberg is er een overstap richting Harderwijk en Ermelo. In de ochtend en in de avond vervalt er een rit. Lijn 104 gaat ook op zondag als Kolibrie rijden en doet halte Sonnevanck aan.
Lijn 108 Apeldoorn – Ede via Otterlo
In de avond vertrekt er vanuit Ede een extra rit.
Lijn 109 Eerbeek – Apeldoorn via De Maten
Een aantal ritten van lijn 109 rijden in de zomer langer door zodat er een betere aansluiting is op de
Schoolvakanties in Apeldoorn.
Lijn 171 Deventer – Twello
De eerste rit van Deventer naar Twello en de laatste rit van Twello naar Deventer vervalt op werkdagen.
Lijn 200 Nunspeet – Elburg – Zwolle
Een aantal ritten van lijn 200 rijden in de zomer langer door, zodat er een betere aansluiting is op de schoolvakanties in Zwolle. In het voorjaar van 2017 wordt in Zwolle een nieuwe halte gerealiseerd nabij de ABN-toren/meubelboulevard.
Lijn 202 Veluwelijn
De eerste en de laatste volledige rit naar Zwolle, gaat via Wapenveld in plaats van over de
A50. In Zwolle wordt in het voorjaar van 2017 een nieuwe halte gerealiseerd nabij de ABN-toren/meubelboulevard.
Lijn 203 Veluwelijn
De een-na-laatste rit, vertrek 23:25 uur uit Apeldoorn, rijdt in z’n geheel door naar Zwolle in plaats van
tot Heerde.
Lijn 205 Barneveld – Harderwijk via Putten
De vertrek- en aankomsttijden in Harderwijk zijn gewijzigd. De bus rijdt niet meer via Barneveld Noord maar via Barneveld-West.
Lijn 293 Arnhem HAN – Apeldoorn via De Maten
Lijn 293 rijdt in de zomer 3 weken langer door, zodat er beter wordt aangesloten op de opening van de HAN in Arnhem.
Stadsdienst Ede
Lijn 1 Station – Rietkampen – Veldhuizen
Op maandag t/m zaterdag rijden er 2 extra ritten in de late avond. De laatste ritten rijden door naar
het Ziekenhuis waar overgestapt kan worden op lijn 88.
Lijn 2 Station – Veldhuizen – Rietkampen
Op maandag t/m zaterdag rijden er 2 extra ritten in de late avond.
Lijn 5 De Klomp – Ede via Kernheim
Op maandag t/m zaterdag rijden er 2 extra ritten in de late avond.
Lijn 6 Station – Ede Centrum - Ziekenhuis
Lijn 6 wordt gereden als Kolibrie. De Kolibrie kan gereserveerd worden via
http://www.syntus.nl/kolibrie.
Stadsdienst Harderwijk
Lijn 1 Station – Frankrijk – Wittenhagen
Er wordt elk uur gereden.
Op zondagochtend rijdt er een Kolibrie. Lijn 1 rijdt niet via het Ziekenhuis,
maar via de Stationslaan. Voor het ziekenhuis kan gebruik worden gemaakt van de halte
Westermeenweg.
Lijn 2 Station – Wittenhagen – Frankrijk
Er wordt elk uur gereden. In de avond en op zondagmiddag rijdt er een Kolibrie. Lijn 2 rijdt niet via
Ziekenhuis, maar via de Stationslaan. Voor het ziekenhuis kan gebruik worden gemaakt van de halte
Westermeenweg.
Lijn 3 Station – Drielanden
Lijn 3 vervalt. Een gedeelte van het traject wordt opgevangen door lijn 103.
Buurtbussen
506 en 508 Twello - Apeldoorn
Op zaterdag rijdt lijn 506 alleen nog maar tussen Twello en Klarenbeek station en niet via de Eglantier. In de avond en op zondag rijdt de Kolibrie.
Lijn 509 Buurtbus Leusden
De buurtbus gaat in Leusden via de wijk Munnikhove rijden.