Julsteren doet het Schwarzwald, dag 1 en 2 (15 pics)
Geplaatst: zo 11 aug 2013, 21:31
Ik ben een week lang offline geweest, voor een vakantie in het Zwarte Woud.
Het is echt prachtig daar.
Ik heb een aantal spectaculaire spoorlijnen gezien en gereden,
Kijk zelf maar:
DAG 1: zijlijn naar Oberharmersbach
Triberg was mijn uitvalbasis deze week, hier loopt een IRE naar Karlsruhe binnen, ik nam deze tot Hausach.
Ik had in Hausach een belachelijk lange overstap op de trein naar Biberach, die werd gereden met zo'n treinstel.
In Biberach een aangename verrassing: een trein van de Prignitzer Eisenbahn op de zijlijn naar Oberharmersbach.
Het imposante stationsgebouw van Kirnbach-GrĂ¼n.
Eindpunt!
Weer een belachelijk lange overstap, dit keer in Biberach, er kwam een IC richting Konstanz voorbij.
OSB naar Freudenstadt.
Met overstap in Hausach weer terug in Triberg deze bus gespot.
Een stoomloc op display bij bahnhof Triberg.
DAG 2: Titisee
De dag begon met een heerlijk ontbijt.
En dat ging ook op!
Vanuit Triberg dus naar Villingen gegaan om daar over te stappen.
Zwaar onweer op komst! Al is dat hier niet zo goed te zien.
De trein die mij naar Neustadt ging brengen.
Smalspoor in Unadingen.
Mooi bruggetje,
Mijn trein in Neustadt, gefotografeerd vanuit mijn volgende trein.
De trein in Titisee, werd trouwens omgeroepen als Tietenzee.
Het meer zelf.
Via Freiburg en Offenburg terug gegaan naar Triberg, alleen foto's van naambordjes gemaakt daar, behalve deze trein die me van Freiburg naar Offenburg bracht.
Wordt vervolgd......
Het is echt prachtig daar.
Ik heb een aantal spectaculaire spoorlijnen gezien en gereden,
Kijk zelf maar:
DAG 1: zijlijn naar Oberharmersbach
Triberg was mijn uitvalbasis deze week, hier loopt een IRE naar Karlsruhe binnen, ik nam deze tot Hausach.
Ik had in Hausach een belachelijk lange overstap op de trein naar Biberach, die werd gereden met zo'n treinstel.
In Biberach een aangename verrassing: een trein van de Prignitzer Eisenbahn op de zijlijn naar Oberharmersbach.
Het imposante stationsgebouw van Kirnbach-GrĂ¼n.
Eindpunt!
Weer een belachelijk lange overstap, dit keer in Biberach, er kwam een IC richting Konstanz voorbij.
OSB naar Freudenstadt.
Met overstap in Hausach weer terug in Triberg deze bus gespot.
Een stoomloc op display bij bahnhof Triberg.
DAG 2: Titisee
De dag begon met een heerlijk ontbijt.
En dat ging ook op!
Vanuit Triberg dus naar Villingen gegaan om daar over te stappen.
Zwaar onweer op komst! Al is dat hier niet zo goed te zien.
De trein die mij naar Neustadt ging brengen.
Smalspoor in Unadingen.
Mooi bruggetje,
Mijn trein in Neustadt, gefotografeerd vanuit mijn volgende trein.
De trein in Titisee, werd trouwens omgeroepen als Tietenzee.
Het meer zelf.
Via Freiburg en Offenburg terug gegaan naar Triberg, alleen foto's van naambordjes gemaakt daar, behalve deze trein die me van Freiburg naar Offenburg bracht.
Wordt vervolgd......