OVer Missers in de Reisinformatie #40
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
9292 twitterde al terug trouwens dat het probleem bekend was en ze er mee bezig zijn.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Die laatste omleiding (in Boekelo) is trouwens al lang (zeker twee weken) weer voorbij, maar blijkbaar is Syntus vergeten dat aan 9292 te melden.
Op de site van Syntus gaat het trouwens ook mis met de plaatsnamen: http://www.syntus.nl/reisinformatie/act ... heden.aspx
Op de site van Syntus gaat het trouwens ook mis met de plaatsnamen: http://www.syntus.nl/reisinformatie/act ... heden.aspx
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Waarom is pas vanochtend bekend geworden dat NS een tropendienstregeling rijdt?
http://www.rijdendetreinen.nl/storingen ... andigheden
http://www.rijdendetreinen.nl/storingen ... andigheden
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
De meeste problemen staken pas gisterenmiddag de kop op, er ontstonden problemem met defecte treinen en infra. Het zal wel een kat-in-het-nauw-maatregel zijn.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Lijkt daarmee eerder een maatregel omdat er al zoveel treinen stuk zijn ipv ter voorkoming dat ze stuk gaan.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Aan het begin van de middag had ik een lijn 387 waarin het scherm na 3x het eindpunt "Gorinchem Station" drie haltes in Leerdam toonde als eerstvolgende haltes. Ook geen logische voor een rit verderop in de omloop, het waren drie willekeurige ergens van halverwege de route van lijn 85.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
De overstap schermen op station Zwolle zijn te klein. Ik was blij dat ik wist naar welk perron ik moest, want op het beeldscherm was dit niet te lezen.
I never understood decimals. I can't see the point.
Ik kan je naam niet meer herinneren, maar aub help me niet.
"The trouble with quotes on the internet is that you never know if they are real" - Abraham Lincoln
Ik kan je naam niet meer herinneren, maar aub help me niet.
"The trouble with quotes on the internet is that you never know if they are real" - Abraham Lincoln
- regenmaker
- OVNL-beheerder
- Berichten: 9169
- Lid geworden op: di 29 jul 2014, 21:49
- Locatie: Uden
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Een bril?huibe schreef:De overstap schermen op station Zwolle zijn te klein. Ik was blij dat ik wist naar welk perron ik moest, want op het beeldscherm was dit niet te lezen.
Vaste reiziger Bravo (Arriva & Hermes).
Liefhebber en kenner van busvervoer in NRW.
Liefhebber en kenner van busvervoer in NRW.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Te weinig regels (of teveel vertrekkende treinen)
I never understood decimals. I can't see the point.
Ik kan je naam niet meer herinneren, maar aub help me niet.
"The trouble with quotes on the internet is that you never know if they are real" - Abraham Lincoln
Ik kan je naam niet meer herinneren, maar aub help me niet.
"The trouble with quotes on the internet is that you never know if they are real" - Abraham Lincoln
- regenmaker
- OVNL-beheerder
- Berichten: 9169
- Lid geworden op: di 29 jul 2014, 21:49
- Locatie: Uden
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Zwolle is inderdaad wel een zeer druk knooppunt met veel verschillende treinen. En dan kom je op het streekbusstation (op zondag). Heb je 5 streekbussen per uur! :')
Vaste reiziger Bravo (Arriva & Hermes).
Liefhebber en kenner van busvervoer in NRW.
Liefhebber en kenner van busvervoer in NRW.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Nog zo'n misser... Er is een nieuwe versie van de Reisplanner Xtra live gegaan.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Hoe is dat een misser? Moet zeggen dat ik de nieuwe app een hele verbetering vind..
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
De misser is dat de aanvullende data van 9292 komt Inclusief overschatte looptijden: als je in Google Maps de looproutekaart laat zien zijn die dan ook opeens korter dan wat de app eerder aangaf.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ik vind het wel een beetje jammer dat de treinenradar alleen NS-treinen weergeeft.
Ik doe ook maar wat
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Oh. Ja. Da's een goed punt. Het went langzaamaan, zullen we maar zeggen... :@Daniel schreef:De misser is dat de aanvullende data van 9292 komt Inclusief overschatte looptijden: als je in Google Maps de looproutekaart laat zien zijn die dan ook opeens korter dan wat de app eerder aangaf.
Wel een goed punt: in de treinradar drukken op het loepje, dan kun je zoeken op treinstelnummer. Lijkt mij voor de gemiddelde reiziger niet erg nuttig, maar 't is wel een leuke toevoeging :-)
- Geert
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 12543
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:43
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ziet er tof uit inderdaad :)
Uiteraard wachten 3rd party app bouwers met smart op het doorleveren van deze data via NDOV (A)
Uiteraard wachten 3rd party app bouwers met smart op het doorleveren van deze data via NDOV (A)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
In Breskens stond ik op lijn 814 te wachten aan de halte Scheldekade. Aan het haltebord hing een briefje: "tot 12:57 stopt lijn 814 50 meter richting winkelcentrum op de hoek". Tsja, ga dat maar een zoeken als je daar niet bekend bent en zonder plattegrond. Voor de zekerheid ben ik een klein stukje richting winkelcentrum gelopen, maar de bus bleek bij de normale halte te stoppen...
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Op het ARGOS-bord in Amersfoort staat al enkele dagen een melding voor reizigers naar Hannover en Berlijn over de werkzaamheden in Twente. Het opvallende echter: die melding staat er alleen in het Engels. Net alsof er geen Nederlanders naar Berlijn reizen ofzo.
Het omroepbericht erover is gewoon meertalig, dus daar zit de reden niet in.
Het omroepbericht erover is gewoon meertalig, dus daar zit de reden niet in.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Tsja, wie spreekt er tegenwoordig geen Engels en als de omroep ook nog in alle talen is zie ik het probleem ook niet zo.
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Deden ze maar eens wat meer aan Engelstalige reisinformatie. De groep reizigers die geen Nederlands spreekt is ook grotendeels de groep niet-ervaren treinreiziger. Die heeft dus juist behoefte aan informatie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Niet bepaald handig als je van NS naar bijvoorbeeld CXX moet overstappen. :NArdan schreef:Ik vind het wel een beetje jammer dat de treinenradar alleen NS-treinen weergeeft.
Dat kunnen de hobbyisten alleen maar waarderen.Thom69 schreef:Oh. Ja. Da's een goed punt. Het went langzaamaan, zullen we maar zeggen... :@Daniel schreef:De misser is dat de aanvullende data van 9292 komt Inclusief overschatte looptijden: als je in Google Maps de looproutekaart laat zien zijn die dan ook opeens korter dan wat de app eerder aangaf.
Wel een goed punt: in de treinradar drukken op het loepje, dan kun je zoeken op treinstelnummer. Lijkt mij voor de gemiddelde reiziger niet erg nuttig, maar 't is wel een leuke toevoeging :-)
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Sprinters Zwolle - Enschede Zijn aangegeven als Intercity op die kaart. :')webguy schreef:Nog zo'n misser... Er is een nieuwe versie van de Reisplanner Xtra live gegaan.
Archief dienstregelingen http://bit.ly/2CpMxuO
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
OVer Missers in de Reisinformatie #40
Sinds wanneer toont de NS-app afwijkende namen zoals Sloterdijk en De Klomp?
Edit: het komt nog veel vaker voor, zie de sprinter uit Kersenboogerd:
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Viel me gisteren ook al op inderdaad...
Leuker kunnen we het niet maken, makkelijker ook niet.
- Geert
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 12543
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:43
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Gebruikt de NS app voor ritinfo nog steeds ARNU als backend of zijn ze over op InfoPlus? In InfoPlus komen de korte stationsnamen standaard mee..
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 65 gasten