OVer Missers in de Reisinformatie
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Lijn 117 Breda - Fijnaart laat op de schermen in de bus zien dat ik op station Zevenbergen over kan stappen op de treinen naar Eindhoven en Tilburg Universiteit... Ligt een beetje uit de route lijkt me.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Heb je het dan over deze kaart? http://www.ns.nl/binaries/_ht_148233489 ... rzicht.pdfgroningen schreef:Op de grote spoorkaart staat een station waar geen enkele personentrein stopt.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nee; de grote actuele kaart bij de vertrekstaten op het perron.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Deze?
Als het Geerdijk betreft, dat heb ik enkele weken geleden gemeld. Dat zal begin april (wanneer de Hoekse Lijn van de kaart gaat) wel meegenomen worden.
Als je een ander station bedoelt, zeg dat dan gewoon en doe effe niet zo cryptisch plz. :)
Als het Geerdijk betreft, dat heb ik enkele weken geleden gemeld. Dat zal begin april (wanneer de Hoekse Lijn van de kaart gaat) wel meegenomen worden.
Als je een ander station bedoelt, zeg dat dan gewoon en doe effe niet zo cryptisch plz. :)
🍉
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hint: (herhaling) 2 verschillende namen voor deze plaats. Het is een station waar veel Nederlanders van kunnen vertrekken. Geerdijk is toch al van de kaart gehaald?!
OVer Missers in de Reisinformatie
Ik heb geen idee waar je het over hebt, je zou ook eens normale berichten kunnen schrijven.
@Hainje: Geerdijk is weg op de kaart van december 2016, Boskoop Snijdelwijk staat er vreemd genoeg wel op, volgens mij gaat dat in 2017 echt niet open.
@Hainje: Geerdijk is weg op de kaart van december 2016, Boskoop Snijdelwijk staat er vreemd genoeg wel op, volgens mij gaat dat in 2017 echt niet open.
Laatst gewijzigd door Suus op vr 17 mar 2017, 22:58, 1 keer totaal gewijzigd.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
-
- Berichten: 6188
- Lid geworden op: vr 28 jun 2013, 22:05
- Locatie: Rotterdam
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ga voor de spelletjes naar OV als Hobby alsjeblieft. :X
gaat het niet zoals het moet,moet het maar zoals het gaat.
je hebt het OV en je hebt de NS.
je hebt het OV en je hebt de NS.
- Zugführer
- OVNL-beheerder
- Berichten: 3407
- Lid geworden op: di 04 dec 2012, 22:52
- Locatie: Helmond-Noord
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Eens. Het is hier niet de OV Quiz. Als je iets wil delen met ons, doe dat dan gewoon a.u.b.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dit is anders de meest recente.Suus schreef:@Hainje: Geerdijk is weg op de kaart van december 2016, Boskoop Snijdelwijk staat er vreemd genoeg wel op, volgens mij gaat dat in 2017 echt niet open.
🍉
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op het perron zijn er een paar extra spoorlijnen toegevoegd.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op het station hangt een andere, met kleurtjes en zonder Geerdijk.Hainje schreef:Dit is anders de meest recente.Suus schreef:@Hainje: Geerdijk is weg op de kaart van december 2016, Boskoop Snijdelwijk staat er vreemd genoeg wel op, volgens mij gaat dat in 2017 echt niet open.
Antwoord a.u.b.: Wat klopt er niet?groningen schreef:Op het perron zijn er een paar extra spoorlijnen toegevoegd.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dus drie mensen verzoeken je het gewoon te melden, en je blijft doorgaan met je hints en bullshit?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Inmiddels is een waarschuwingsbericht gestuurd met het verzoek aan hem op een normale manier te posten. Voor nu, graag ontopic verder.
Ik doe ook maar wat
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het station is Emmerich.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39193
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dus de RE19 bijvoorbeeld stopt ergens buiten het station daar? Immers, je zegt geenenkele personentrein Dat is dus niet waar, er komen genoeg Duitse daar.
Zou het eerder voorbereid op de toekomst over een paar weken noemen.
Zou het eerder voorbereid op de toekomst over een paar weken noemen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Overigens zit of zat er in de fysieke kaarten geloof ik ook een fout rondom Zaandam/Zaandijk Zaanse Schans, maar die lijkt gecorrigeerd te zijn online.
En mooi trouwens dat de grenspunten nu expliciet zijn opgenomen. De kaart met tariefeenheden toont overigens tariefpunten, dus het klopt wel. Elk station is een tariefpunt, maar niet alle tariefpunten zijn stations, namelijk de grenspunten zijn ook tariefpunten maar er hoeft niet perse iets te stoppen (en kunnen afwijkende kms hebben, dat wil zeggen, fictief punt). Verder heb je nog wel meer tariefpunten die fictief zijn: je kan bij NMBS een kaartje kopen naar "Amsterdam Zone" of "Utrecht Zone", die naar alle stations in Amsterdam, resp. Utrecht geldig is.
En mooi trouwens dat de grenspunten nu expliciet zijn opgenomen. De kaart met tariefeenheden toont overigens tariefpunten, dus het klopt wel. Elk station is een tariefpunt, maar niet alle tariefpunten zijn stations, namelijk de grenspunten zijn ook tariefpunten maar er hoeft niet perse iets te stoppen (en kunnen afwijkende kms hebben, dat wil zeggen, fictief punt). Verder heb je nog wel meer tariefpunten die fictief zijn: je kan bij NMBS een kaartje kopen naar "Amsterdam Zone" of "Utrecht Zone", die naar alle stations in Amsterdam, resp. Utrecht geldig is.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nou is het niet de meest makkelijke straatnaam maar ik vind het toch knap dat je één naam in één bericht op vier verschillende manieren kunt schrijven
Ik doe ook maar wat
-
- Berichten: 1639
- Lid geworden op: vr 02 sep 2016, 22:59
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En Roeterstraat moet Roetersstraat zijn.
edit: En Weteringscircuit moet juist Weteringcircuit zijn.
edit: En Weteringscircuit moet juist Weteringcircuit zijn.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Niet perse een misser in de reisinformatie, maar ik vind het opmerkelijk dat er bij de werkzaamheden rondom Zaandam die in totaal iets van twee weken duren alles in een werkzaamheden-bericht op de NS app wordt gestopt. Dit terwijl er drie verschillende situaties zijn (in weekend 1 spoor/tijdwijzigingen in Zaandam/geen [serie=Intercity|2017|Maastricht - Amsterdam Centraal - Alkmaar (- Schagen)800[/serie], in weekend 2 omgeleide [serie=Intercity|2017|Amsterdam Centraal - Enkhuizen4500[/serie] via Alkmaar en bussen naar Purmerend Overwhere en doordeweeks wat spoor/tijdwijzigingen met een extra stop van de [serie=Intercity|2017|Amsterdam Centraal - Enkhuizen4500[/serie] in Zaandam).
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Gistermiddag werd er rond 16:15 op Zaandam omgeroepen dat er een extra [serie=Intercity|2017|Amsterdam Centraal - Enkhuizen4500[/serie] zou stoppen op Zaandam. Midden in het bericht (tussen het eerste stuk en de herhaling) werd ook omgeroepen dat de [serie=Intercity|2017|Vlissingen - Haarlem - Amsterdam Centraal2200[/serie] van 07:20 niet verder zou rijden dan Roosendaal en dat er daarna verder moest worden gereisd met een bus. Oeps!
Niet perse een misser, maar het geweld aan omroepberichten op Sloterdijk was opvallend. Zowat iedere trein op de sporen 3/4/5/6/ leek wel gespoorwijzigd. Naast de werkzaamhedenberichten moest ook per individuele rit van de [serie=Intercity|2017|Amsterdam Centraal - Enkhuizen4500[/serie] worden aangegeven dat deze vanaf Uitgeest op ieder station zou stoppen (maar niks over een extra stop in Zaandam, oeps!).
Niet perse een misser, maar het geweld aan omroepberichten op Sloterdijk was opvallend. Zowat iedere trein op de sporen 3/4/5/6/ leek wel gespoorwijzigd. Naast de werkzaamhedenberichten moest ook per individuele rit van de [serie=Intercity|2017|Amsterdam Centraal - Enkhuizen4500[/serie] worden aangegeven dat deze vanaf Uitgeest op ieder station zou stoppen (maar niks over een extra stop in Zaandam, oeps!).
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Alle beeldschermen hebben een nieuwe indeling? Nouja, de schermen op Schiphol zijn slechts gedeeltelijk aangepast, de schermen met vier treinen hebben nog de oude indeling.
Moet eerlijk zeggen dat sommige van die blauwe blokjes beter in het oog springen dan de rode test, zeker als je het met elkaar kan vergelijken.
Moet eerlijk zeggen dat sommige van die blauwe blokjes beter in het oog springen dan de rode test, zeker als je het met elkaar kan vergelijken.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Gaf ie niet gewoon de overstapinfo van station Breda aan?Chrysa schreef:Lijn 117 Breda - Fijnaart laat op de schermen in de bus zien dat ik op station Zevenbergen over kan stappen op de treinen naar Eindhoven en Tilburg Universiteit... Ligt een beetje uit de route lijkt me.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Er stond station Zevenbergen bij, en voor zover ik weet is er geen trein Breda - Tilburg Universiteit.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dan is het gewoon een fout in het systeem ja. Niet alle overstappunten worden getoond op het scherm namelijk.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Telt deze niet dan? :')Chrysa schreef:Er stond station Zevenbergen bij, en voor zover ik weet is er geen trein Breda - Tilburg Universiteit.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 167 gasten