OVer Missers in de Reisinformatie #16
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
OVer Missers in de Reisinformatie #16
Hoofdletter of kleine letter maakt toch niet uit voor het aantal bytes? Het is en blijft ASCII in die gevallen lijkt me.
Maar nog, dat is een keer een hoofdletter van alle eerste letters maken en handmatig even dingen als 's er uit halen...
Maar nog, dat is een keer een hoofdletter van alle eerste letters maken en handmatig even dingen als 's er uit halen...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Als je de hoofdletters en vreemde tekens weglaat kan je met een 7-bits tabel toe ;)
Maar daar hoor je de hoge heren in Den Haag niet over!!!11!!!
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Wat voor taal is dat?webguy schreef:strtolower() is daar vast favoriet (oh nee, .NET, dus .toLower())
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Programmeertaal strtolower() is PHP, toLower() is C# en C++
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Op station Lage Zwaluwe gaf de TBP de Sneltrein naar Amsterdam aan met vertrektijd 23:
-
- Berichten: 6431
- Lid geworden op: do 13 mar 2008, 02:09
- Locatie: Reisdorf - Luxemburg
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Rare logica om de rit van lijn 129 er twee keer op te zetten terwijl die met drie bussen achter elkaar wordt gereden, dus zet de tijd er dan of een keer of drie keer op, maar niet twee keer...
Zowiezo klopt er niks van bij die halte want ik heb er vanmiddag 1,5 uur voor niets op lijn 108 zitten wachten die volgens zowel internet, het dienstregelingenboekje en de vertrektijden in de halte zelf, er zou stoppen... Ik kwam wat aan de late kant op die halte aan dus dacht de ene rit net gemist te hebben maar de volgende (en tevens laatste) rit is ook nooit gekomen, die hoorde ik aan de andere kant viaduct in tegengestelde rijrichting voorbij komen.
Ik vond het ook al zo verdacht dat ik bij die halte zou moeten zijn want dat zou betekenen dat de bus op een driebaans 90 km weg moet keren maar bij alle andere haltes in het dorp stond geen lijn 108 vermeld en bovendien hadden ze een totaal andere haltenaam.
Ik ga denk ik maar eens een klacht naar RGTR (dat is niet de vervoerder maar het bedrijf dat de dienstregelingen en informatievoorziening verzorgt) sturen...
Zowiezo klopt er niks van bij die halte want ik heb er vanmiddag 1,5 uur voor niets op lijn 108 zitten wachten die volgens zowel internet, het dienstregelingenboekje en de vertrektijden in de halte zelf, er zou stoppen... Ik kwam wat aan de late kant op die halte aan dus dacht de ene rit net gemist te hebben maar de volgende (en tevens laatste) rit is ook nooit gekomen, die hoorde ik aan de andere kant viaduct in tegengestelde rijrichting voorbij komen.
Ik vond het ook al zo verdacht dat ik bij die halte zou moeten zijn want dat zou betekenen dat de bus op een driebaans 90 km weg moet keren maar bij alle andere haltes in het dorp stond geen lijn 108 vermeld en bovendien hadden ze een totaal andere haltenaam.
Ik ga denk ik maar eens een klacht naar RGTR (dat is niet de vervoerder maar het bedrijf dat de dienstregelingen en informatievoorziening verzorgt) sturen...
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Vanmorgen reden er geen stoptreinen van Arnhem naar Ede. Niks op de ARGOS borden, maar wel een omroepbericht, dat het overigens over de "zonsbeekzijde" had (daar vertrekken de bussen).
-
- Berichten: 1200
- Lid geworden op: wo 12 mar 2008, 22:36
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
In tegenstelling tot eerdere verstoringen deze week rondom Arnhem was dit wel gepland. Het staat ook netjes op de werkzaamheden en duurt t/m zondag 11 september.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Nee, dat klopt, hadden we het over in een ander topic, maar meestal staan de geplande werkzaamheden ook op de ARGOS borden. Ze waren inderdaad bezig op spoor 7: denk dat wissels ri spoor 6/5/4 werden aangesloten.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Geef mij maar LCASE$ :pos:Bee schreef:Programmeertaal strtolower() is PHP, toLower() is C# en C++
Maar daar hoor je de hoge heren in Den Haag niet over!!!11!!!
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Alle nerds ophoepelen naar het nerdtopic nu gaarne
-
- Berichten: 3050
- Lid geworden op: wo 18 mar 2009, 09:13
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
For Your Railroad Adventures
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Lol... Volgende halte "Geen omschrijving"
Die halte "Bussluis" op Schiphol Oost is trouwens ook een lekker veelzeggende naam, hopelijk leggen ze er geen tweede bussluis aan. Doet me een beetje denken aan de halte "Tunneltje" die er geruime tijd is geweest in Dordrecht.
Die halte "Bussluis" op Schiphol Oost is trouwens ook een lekker veelzeggende naam, hopelijk leggen ze er geen tweede bussluis aan. Doet me een beetje denken aan de halte "Tunneltje" die er geruime tijd is geweest in Dordrecht.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- Berichten: 3050
- Lid geworden op: wo 18 mar 2009, 09:13
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
De ontbrekende naam is "Aalsmeer, Camping Amsterdamse Bos" maar geen omschrijving zou die dode plek net zoveel eer aan doen.Daniel schreef:Lol... Volgende halte "Geen omschrijving"
Die halte "Bussluis" op Schiphol Oost is trouwens ook een lekker veelzeggende naam,
Wat voor naam zou jij dan aan de bushalte Bussluis op Schiphol willen geven?
Boom? Asfalt? Hek? Haltepaal? Bushokje? Einde geldigheid Schipholpas?
Dit is de locatie: http://maps.google.nl/maps?q=Bussluis,+ ... 38,,1,5.78
For Your Railroad Adventures
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Hendrik Walaardt Sacréstraat zou ik zeggen, die ligt om de hoek bij de halte en bushaltes worden over het algemeen vernoemd naar een nabijgelegen zijstraatfind_your_spot schreef:Wat voor naam zou jij dan aan de bushalte Bussluis op Schiphol willen geven?
Boom? Asfalt? Hek? Haltepaal? Bushokje? Einde geldigheid Schipholpas?
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Iets als: Afrit A9.
Maar leuker zo zijn: Kop landingsbaan.
Maar leuker zo zijn: Kop landingsbaan.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Camping Amsterdamse Bos is echter wel een halte die veel toeristen moeten hebben. Die staan namelijk op de camping. Ik denk niet dat die blij worden van de halte "Geen omschrijving". Een haltenaam als "De witte paal" is trouwens ook niet heel veelzeggend, maar vaak wel locaal bekend. Dat zal dan ook wel voor de halte "tunneltje" gelden. Het wordt trouwens tijd voor de halte "Bushalte"
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
-
- Berichten: 6431
- Lid geworden op: do 13 mar 2008, 02:09
- Locatie: Reisdorf - Luxemburg
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
In Luxemburg weten ze bushaltes in the middle of nowhere nog best duidelijke namen te geven; langs de doorgaande weg van Luxemburg-stad naar Echternach heb je op een gegeven moment een halte aan de rand van een weiland, er is daar eigenlijk niets waar je het naar zou kunnen noemen dus hebben ze gekozen voor "Rippig - Kobenbour" wat de eerste volgende dorpjes in Noordelijke en Zuidelijke richting zijn.
Normaal gesproken vernoemen ze dat soort lastige haltes naar de dichtsbijzijnde boerderij (kan soms wel 5 kilometer verderop zijn) of naar een berg (elke berg in dit land heeft een naam).
Normaal gesproken vernoemen ze dat soort lastige haltes naar de dichtsbijzijnde boerderij (kan soms wel 5 kilometer verderop zijn) of naar een berg (elke berg in dit land heeft een naam).
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Ook zo'n leuke haltenaam is Dorp. Alleen lijn 120 tussen Abcoude en Loenen heeft al twee haltes Dorp op de route. Die lijn heeft daar ook allerlei haltes die vernoemd zijn naar boerderijen, een van de mooiste is toch wel Unicum. Dat moet een unicum zijn in Nederland
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Wat dacht je van halte Rabobank... zijn er geloof ik drie van op lijn 47 Gorinchem - Geldermalsen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- Berichten: 3050
- Lid geworden op: wo 18 mar 2009, 09:13
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Volgens mij kom je op lijn 147 ook drie haltes tegen die Rooms Katholieke Kerk heten.
Gelukkig zegt Marion altijd nog even snel de plaatsnaam bij de eerste halte in een plaats erbij.
Gelukkig zegt Marion altijd nog even snel de plaatsnaam bij de eerste halte in een plaats erbij.
For Your Railroad Adventures
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Straatnaam + huisnummer komt voor en vroeger kende ik bushaltes die genoemd waren naar de achternaam van de persoon die op betreffend adres woonde...
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
En wat te denken van de halte "Rotonde" bij Otterlo voor lijn 108...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Zag een bus in Utrecht met op het display "Station Leerdam NS". Ware het niet dat NS daar helemaal niet komt
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39192
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Tja, daar gaan ze bij Arriva nogsteeds vaak de mist mee in. Op een of andere manier nog veel chauffeurs die de oude codes van voor 2007 gebruiken terwijl in de bussen alleen de nieuwe hangen :?
De t2873 stond net in Utrecht alleen aan de A-zijde (en onder de hal) op de CTAs van spoor 11, maar stopte voor de verandering weereens met een aanzienlijk gedeelte aan de B-zijde. Leren ze het nou nooit
De t2873 stond net in Utrecht alleen aan de A-zijde (en onder de hal) op de CTAs van spoor 11, maar stopte voor de verandering weereens met een aanzienlijk gedeelte aan de B-zijde. Leren ze het nou nooit
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 44 gasten