OVer Missers in de Reisinformatie #32
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Ook geen balkje "Rijdt niet verder dan"? Kennelijk zo afgesproken, want Prorail voert de wijzigingen door, maar misschien speelt tijd een rol - er wordt maar beperkt vooruit gewerkt met aanpassingen. Niet erg klantvriendelijk idd.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Nee, helemaal niets. Ik denk dat NS bang is dat "Rijdt niet verder dan" verkeerd begrepen wordt en mensen denken dat ze niet verder komen dan Meppel (terwijl er een nette oplossing is geregeld) en daarom hun reis afstellen of een file vormen bij de servicemedewerkers.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
In de rijdendetreinen app wordt het wel weergegeven als 'Rijdt niet verder dan'.
Ik had gistermiddag trouwens de trein van 13:45 uit Zl naar Lls en verder. Hij stond in de rijdendetreinen app als niet rijdend maar stond gelukkig wel op de borden, en reed gelukkig ook. Wel ontzettend smerig en niet gereinigd stel.
Ik had gistermiddag trouwens de trein van 13:45 uit Zl naar Lls en verder. Hij stond in de rijdendetreinen app als niet rijdend maar stond gelukkig wel op de borden, en reed gelukkig ook. Wel ontzettend smerig en niet gereinigd stel.
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Dan hebben ze het inmiddels aangepast denk ik :)
- Geert
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 12543
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:43
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Stond er geen 300xxx trein daaronder? Zeker aangezien de trein wel op de borden stond.Thom91 schreef:Ik had gistermiddag trouwens de trein van 13:45 uit Zl naar Lls en verder. Hij stond in de rijdendetreinen app als niet rijdend maar stond gelukkig wel op de borden, en reed gelukkig ook. Wel ontzettend smerig en niet gereinigd stel.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
De borden op Enschede Centraal gaven aan dat er heel wat ritten uitvielen (lijn 1 om 21:35, 21:50 naar Wesselerbrink, lijn 2 om 21:35 en 21:50 naar Helmerhoek, lijn 5 naar T Zwering (21.50) en lijn 62 (21.43 en 21.13 naar Oldenzaal, 21.50 naar Borculo).
In praktijk reden deze ritten wel...
In praktijk reden deze ritten wel...
Bij twijfel: gebruik beton.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Intressant Qua KV6 ligt de Syntus actuele reisinformatie plat sinds 14u. Waarschijnlijk iets mee te maken. Weet je zeker dat ie het systeem zei "Rijdt niet"?MdJ schreef:De borden op Enschede Centraal gaven aan dat er heel wat ritten uitvielen (lijn 1 om 21:35, 21:50 naar Wesselerbrink, lijn 2 om 21:35 en 21:50 naar Helmerhoek, lijn 5 naar T Zwering (21.50) en lijn 62 (21.43 en 21.13 naar Oldenzaal, 21.50 naar Borculo).
In praktijk reden deze ritten wel...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Nee, er stond "rit XX:XX vervalt". met op XX:XX de vertrektijd.
Bij twijfel: gebruik beton.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Oudjaarsdag klopten er ook meerdere vertrektijden op de DRISsen niet met de werkelijkheid.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Vanmiddag vertrok er een Citea als lijn 469 naar Vossenbelt vanaf station Hengelo.
Levenstip: probeer niet je schoenen te verliezen in het drijfzand rond station Kloster Marienthal.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39191
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
In Almere zag ik aan het begin van de middag opvallend vaak de melding "oponthoud" op de DRIPs voorbij komen, toch iets wat je eerder verwacht in een stad waar de bus door het drukke verkeer moet (waar ik die melding echter tot op heden nooit op een DRIP gezien heb) dan aan het grootste busbanennetwerk van Nederland.
Was trouwens ook behoorlijk lang geleden dat ik in Almere bij het station in een bus stapte (laatste keer was waarschijnlijk zelfs nog op het oude busstation), maar wat heeft men daar een bizarre indeling van gemaakt. Leuk en aardig dat je perrons letters geeft, maar ik zocht perron J toch echt ergens in de buurt van de H die ik als eerste zag na een blik op het display met vertrektijden. Blijkt het aan het andere eiland naast de A te liggen :?
Was trouwens ook behoorlijk lang geleden dat ik in Almere bij het station in een bus stapte (laatste keer was waarschijnlijk zelfs nog op het oude busstation), maar wat heeft men daar een bizarre indeling van gemaakt. Leuk en aardig dat je perrons letters geeft, maar ik zocht perron J toch echt ergens in de buurt van de H die ik als eerste zag na een blik op het display met vertrektijden. Blijkt het aan het andere eiland naast de A te liggen :?
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Het busstation van Almere Centrum is een puinhoop, ik weet dat Klaasje daar mee bezig is geweest maar behalve een plattegrond is er volgens mij niet zoveel gebeurd.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39191
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Owja, nog een leuke: station Kampen Zuid bleek vanmiddag te beschikken over liefst twee van die "hoe gaat u verder"-posters met omgevingsplattegrond en buslijnen. Klein detail: geen van beiden gaf het huidige lijnennet weer
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8679
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
De nummering (of eigenlijk 'lettering' ) op Almere Centrum loopt inderdaad wat apart: te beginnen bij de haltes in het midden (eerst de ene richting, en dan verder nummerend bij de bushalte dáár aan de overkant) en daarna loopt de nummering pas over aan de bushaltes aan de zijkanten. Zie hier: http://www.sportvisserijnederland.nl/no ... tation.jpg
Ik verbaas me wel nog steeds over de haltes B, C, F en G die midden op de rijbaan liggen en dan ook niet gebruikt worden. :?
De halte-indeling van de link hierboven klopt ook inmiddels niet meer; op de wiki-pagina van Almere Centrum heb ik de juiste neergezet. Daarnaast zijn alle perrons 'vaste perrons': óók A t/m H.
Overigens wordt 'oponthoud' in Almere bij iedere halte al getoond als de bus ook maar één minuut vertraagd is, waarbij het getal bij 'X min' (wat aangeeft over hoeveel minuten de bus moet vertrekken) ook weer wat oploopt.
Ik verbaas me wel nog steeds over de haltes B, C, F en G die midden op de rijbaan liggen en dan ook niet gebruikt worden. :?
De halte-indeling van de link hierboven klopt ook inmiddels niet meer; op de wiki-pagina van Almere Centrum heb ik de juiste neergezet. Daarnaast zijn alle perrons 'vaste perrons': óók A t/m H.
Overigens wordt 'oponthoud' in Almere bij iedere halte al getoond als de bus ook maar één minuut vertraagd is, waarbij het getal bij 'X min' (wat aangeeft over hoeveel minuten de bus moet vertrekken) ook weer wat oploopt.
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 20-04-2024 --> 127 foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 20-04-2024 --> 127 foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
"Oponthoud" is in de Mijksenaar standaard gedefinieerd als "vertraging" loopt op gelijk met de tijd. Dus als de aftelklok al een minuut gelijk blijft staan is er al oponthoud.Milco schreef:De nummering (of eigenlijk 'lettering' ) op Almere Centrum loopt inderdaad wat apart: te beginnen bij de haltes in het midden (eerst de ene richting, en dan verder nummerend bij de bushalte dáár aan de overkant) en daarna loopt de nummering pas over aan de bushaltes aan de zijkanten. Zie hier: http://www.sportvisserijnederland.nl/no ... tation.jpg
Ik verbaas me wel nog steeds over de haltes B, C, F en G die midden op de rijbaan liggen en dan ook niet gebruikt worden. :?
De halte-indeling van de link hierboven klopt ook inmiddels niet meer; op de wiki-pagina van Almere Centrum heb ik de juiste neergezet. Daarnaast zijn alle perrons 'vaste perrons': óók A t/m H.
Overigens wordt 'oponthoud' in Almere bij iedere halte al getoond als de bus ook maar één minuut vertraagd is, waarbij het getal bij 'X min' (wat aangeeft over hoeveel minuten de bus moet vertrekken) ook weer wat oploopt.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
En de vertrektijd bij haltes Stadhuisplein en Flevoziekenhuis/Passage is dezelfde minuut, dus eigenlijk altijd oponthoud.
Remember to check-out with your ov-chipcard.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Op NS.nl zijn er nieuwe stationsplattegronden, nu als PDF ipv een of ander raar scroll ding.
Ik zag op die van Nijmegen al een foutje - die is niet meer up to date omdat waar K+R staat nu een bushalte is.
Ik zag op die van Nijmegen al een foutje - die is niet meer up to date omdat waar K+R staat nu een bushalte is.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Waar vind ik die meuk op de website? Kan het niet vinden..
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Dan zat ik dus wel goed, maar is die er gewoon niet. Thanks!
Komt wel goed schatje.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39191
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Er staat ook steeds minder informatie op die dingen zeg. En ze zijn zo inconsequent als wat. Zo staat in Dordrecht elke TBP als klok aangegeven, maar in Amersfoort alleen de losse klokken.webguy schreef:Op NS.nl zijn er nieuwe stationsplattegronden, nu als PDF ipv een of ander raar scroll ding.
Bij Dordrecht kwam ik ook nog perron 1c tegen wat al sinds daar TBPs hangen gewoon 1b heet (en daardoor vaak mis gaat in de reisinfo, maargoed)
Een legenda was ook wel handig geweest trouwens: pas na flink inzoomen herkende ik een van de symbooltjes als automaat (waarom staan die er wel op en de winkeltjes weer niet?) en I+ is aan de plekken te zien dus een bord met vertrekstaten, dat moet je ook maar net weten.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39191
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
In Amersfoort hangen alleen maar TBPs met klok
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #32
Ja, het is nogal willekeurig. Als je naar Breda kijkt, zie je dat daar dus wel een legenda is. Maar die bevat vooralsnog weer andere data waaruit blijkt dat die kaarten ook bestaan met loopstromen en omzetcijfers van de winkels...
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 19 gasten