OVer Missers in de Reisinformatie #15
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8602
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Niet echt een misser, meer iets nieuws qua reisinformatie: de site van Connexxion is volledig vernieuwd.
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Dat vond ik het vorige uiterlijk toch beter dan dit
Elke dag van Gouda naar Spijkenisse v.v.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Vraag voor de grap eens wat vertrektijden op van een bepaalde halte. :')
Leuker kunnen we het niet maken, makkelijker ook niet.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Oh, help. Het is een drama.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Connexxion probeert dus iets nieuws voor de vertrekstaten. Ze stoppen alle patroontijden in dezelfde kolom. Idee een 8, uitvoering een 4. Zie hier: 12 en 13 worden bijvoorbeeld niet in dezelfde kolom geplaatst.
Ik houd het maar bij http://drempelvrij.connexxion.nl/
Ik houd het maar bij http://drempelvrij.connexxion.nl/
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39114
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Inmiddels doet de hele site het niet meer trouwens...
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Gezellig. Een aantal dingen zitten er opvallend goed in. Maar hier en daar is het gewoon niet voldoende goed af. Probeer maar eens naar de "reisadviesmodule" te gaan wanneer je net iets hebt uitgezocht over vervoersbewijzen... (Als de site het weer doet natuurlijk )
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Connexxion marketing is sowieso knettergek: ze duwen op de site nogal door je strot dat je een regio moet kiezen. Ik wil geen regio kiezen, laat me alles maar zien...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Het voordeel van een regio is wel dat daar regiospecifieke reisinformatie en vervoersbewijzen opvallend in beeld gebracht kunnen worden. Ik hoef echt niets te weten over werkzaamheden in Arnhem waardoor daar buslijnen omgeleid worden. Ik wil wel graag snel kunnen zien dat er in Almere bussen omgeleid worden door werkzaamheden of een ongeval.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Schitterend, die Lisa van Connexxion. "Ik kan u binnenkort helpen". Nu dus niet? Wat doe je daar dan, meid?
Hopelijk wordt ze niet net zo waardeloos als dat digitale vrouwtje van de NS.
Overigens, als de nieuwe site maf doet, ga je toch gewoon naar http://drempelvrij.connexxion.nl/? Qua layout is dat veel overzichtelijker en minder druk. :)
Hopelijk wordt ze niet net zo waardeloos als dat digitale vrouwtje van de NS.
Overigens, als de nieuwe site maf doet, ga je toch gewoon naar http://drempelvrij.connexxion.nl/? Qua layout is dat veel overzichtelijker en minder druk. :)
Beul van de blindegeleidelijn
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5861
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Het valt mij juist op dat dit bij de nieuwe site weer minder is. Ik kwam binnen in regio 'overig'. En zelfs als ik een regio kiezen en dan een buslijn zoek, krijg ik alle lijnen met dat nummer (dat was bij de oude site niet zo).webguy schreef:Connexxion marketing is sowieso knettergek: ze duwen op de site nogal door je strot dat je een regio moet kiezen. Ik wil geen regio kiezen, laat me alles maar zien...
Aan de ene kant handig (ik krijg alles te zien) aan de andere kant ook niet: als je zoekt naar lijn 1 krijg je een hele lange lijst van alles met dat nummer...
"Laat uitstappers voorgaan. Zij maken plaats voor u."
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
De reisplanner werkt wel goed. Indien nodig geeft de planner ook bussen en treinen van de concurrenten aan. Het advies dat je het eerste krijgt is wel die ene met zoveel mogelijk CXX-vervoer, dat dan weer wel.
Ook mooi:
Ook mooi:
Spoor 1
Lijn 5645
Richting Zwolle NS
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39114
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Nouja goed... ik heb om te proberen eens m'n reis naar het werk voor morgenochtend eens gepland. Nu moet je bij de Europalaan in Utrecht kiezen tussen verschillende reeksen huisnummers. Je hebt o.a. de keuze uit 1-47 en 2-546, waarbij de eerste een advies naar het Anne Frankplein oplevert en de tweede een advies naar halte Kanaleneiland Zuid... nummer 1 en 2 liggen echter toch echt tegenover elkaar bij het Anne Frankplein.Klaasje schreef:De reisplanner werkt wel goed.
Een advies naar halte Europalaan is er overigens alleen uit te krijgen wanneer je een rit van een lijn kiest die niet bij een van de andere twee haltes aan deze straat stopt...
Op de pagina met kaarten en abonnementen krijg je trouwens standaard een linkje "Reizen met Breng" i.p.v. "Reizen met Connexxion", ook als je een andere regio dan Gelderland kiest. En wat duurt 't lang voor een pagina met een dienstregeling geladen is...
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Op de Hermessite staan als welkom nog foto´s van bussen in de oude kleurstelling. Om te zwijgen over het nog hogere aantal plekken waar je nog gewoon tegen het woord Connexxion aanloopt. Dat is alleen maar toegenomen. Ook ontbreekt alle omleidingsinformatie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
OP zich wel een verbetering is de routekaart in Google Maps, kun je ook inzoomen enzo, vooral andig bij lange lijnen. Alleen kloppen ze lang niet overal, dan lijkt het alsof Maps zelf de route tussen de haltes heeft bepaald...
Maar idd geen enkele informatie over omleidingen als je de dienstregeling opvraagt, of een reis plant :N
Ook slecht, de reisplanner herkent geen haltenamen... Enschede Centraal geeft als suggestie de Burgemeester Enschedestraat in Santpoort-Noord :neg:
Op de Twents site ook een heerlijk oude foto van de demobus (8171) op het van Heekplein, vast tijdens de promodagen. Zet dan een hippe foto van die o zo volprezen hybride erop
Maar idd geen enkele informatie over omleidingen als je de dienstregeling opvraagt, of een reis plant :N
Ook slecht, de reisplanner herkent geen haltenamen... Enschede Centraal geeft als suggestie de Burgemeester Enschedestraat in Santpoort-Noord :neg:
Op de Twents site ook een heerlijk oude foto van de demobus (8171) op het van Heekplein, vast tijdens de promodagen. Zet dan een hippe foto van die o zo volprezen hybride erop
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Ow, dit is wel héél erg. Mijn vier jaar oude computertje met 2GB intern geheugen staat ruim 1 minuut met 100% processorkracht een dienstregelingpagina te laden... Onmogelijk dit. Waarom moet een nieuwe site altijd slechter zijn dan de oude
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Idee een 0, uitvoering een 0. Probeer 'm maar eens te printen op een A4'tje als je lijn een nogal wisselend patroon heeft. Dan krijg je zoiets:Bart schreef:Connexxion probeert dus iets nieuws voor de vertrekstaten. Ze stoppen alle patroontijden in dezelfde kolom. Idee een 8, uitvoering een 4. Zie hier: 12 en 13 worden bijvoorbeeld niet in dezelfde kolom geplaatst.
Let op de schuifbalkjes :')
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8602
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Zowel de sites http://www.connexxion.nl, http://www.hermes.nl, http://www.twents.nl als http://www.breng.nl zijn in de nieuwe huisstijl.
Typ je echter http://www.novio.nl in, dan kom je op de oude site in Breng-huisstijl. Dus als je "heimwee" hebt naar de oude site, dan typ je gewoon http://www.novio.nl in. :Y
Typ je echter http://www.novio.nl in, dan kom je op de oude site in Breng-huisstijl. Dus als je "heimwee" hebt naar de oude site, dan typ je gewoon http://www.novio.nl in. :Y
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Nou, dat niet, maar ik wist niet dat het nog slechter kon.Milco1995 schreef:Dus als je "heimwee" hebt naar de oude site
Ach ja, de goede oude tijd, toen websites nog snel waren :(
Edit: en m'n arme pc'tje staat al 3 minuten te stampen op een dienstregelingtabel van lijn 133 in Zeeland...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Gebruikte serieus iedereen op dit forum de normale Connexxion-site? Ik gebruik al jaren de drempelvrije site, die is tenminste snel en zonder opsmuk.
Volgens mij ligt dat ook aan jouw computer, want Safari doet het op mijn laptop met Intel i5 op 2,3 Ghz en 4 GB geheugen binnen een paar seconden, al is de pagina met 1,9 MB aan platte tekst wel wat aan de grote kant :XRonald schreef:Edit: en m'n arme pc'tje staat al 3 minuten te stampen op een dienstregelingtabel van lijn 133 in Zeeland...
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39114
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Het ligt vast aan het kabeltje naar Amersfoort.. bij mij duurt het ook minuten met een veel jongere laptop met zat geheugen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5861
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Gebruik jij serieus niet de normale site? Ik vind het normaal om de normale te gebruiken. En zo slecht vond ik die oude site ook weer niet, niet slecht genoeg om een alternatief te zoeken tenminste.Bee schreef:Gebruikte serieus iedereen op dit forum de normale Connexxion-site?
"Laat uitstappers voorgaan. Zij maken plaats voor u."
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Echt, op mijn 4 jaar oude Thinkpad: 1 seconde.Ronald schreef:Ow, dit is wel héél erg. Mijn vier jaar oude computertje met 2GB intern geheugen staat ruim 1 minuut met 100% processorkracht een dienstregelingpagina te laden... Onmogelijk dit. Waarom moet een nieuwe site altijd slechter zijn dan de oude
Die omleiding zag ik bij een reisadvies erin staan als "er is een verstoring op uw traject". Als je daar vervolgens op klikt wordt je naar beneden gebonjourd waar de omleiding dan staat.marvinkok schreef:Maar idd geen enkele informatie over omleidingen als je de dienstregeling opvraagt, of een reis plant :N
Ook slecht, de reisplanner herkent geen haltenamen... Enschede Centraal geeft als suggestie de Burgemeester Enschedestraat in Santpoort-Noord :neg:
Voor Enschede Centraal moet je waarschijnlijk "Station Enschede" intypen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
Het idee van de patroontijden is wel goed bedacht. Het kan in sommige gevallen echt wel een toegevoegde waarde hebben. Er kan wel wat geschaafd worden aan de lay-out, maar ik hoop wel dat het idee blijft bestaan.
Iets anders dat me opviel was de routekaart met haltes. Het lijkt erop dat niet de bij Google Maps bekende haltelocaties zijn gebruikt, maar dat de locaties van de haltes uit de eigen database worden gehaald. Je kan dus nu ook heel snel controleren of verkeerde ov-chipkaartransacties het gevolg zijn van een verkeerd ingemeten halte :)
Iets anders dat me opviel was de routekaart met haltes. Het lijkt erop dat niet de bij Google Maps bekende haltelocaties zijn gebruikt, maar dat de locaties van de haltes uit de eigen database worden gehaald. Je kan dus nu ook heel snel controleren of verkeerde ov-chipkaartransacties het gevolg zijn van een verkeerd ingemeten halte :)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #15
We hebben het over de planner op de homepage?
Ik tik in "Enschede" en krijg meteen "station Enschede: of "Station Enschede Drienerlo" tevoorschijn. En het daadwerkelijke plannen duurt ook iets van 1 seconde...
Ik tik in "Enschede" en krijg meteen "station Enschede: of "Station Enschede Drienerlo" tevoorschijn. En het daadwerkelijke plannen duurt ook iets van 1 seconde...
Bij twijfel: gebruik beton.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 15 gasten