Mja, echt snel gaat dat niet he. Een bedrijventerrein 500 meter van mijn huis heeft alleen maar corrupte streetviewbeelden. Al in september vorig jaar heb ik daar een auto voor nieuwe streetviewbeelden zien rijden maar er is nog steeds niets veranderd.Vinny schreef:Je kunt de "meld een probleem" knop gebruiken in Maps.
Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
- Geert
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 12543
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:43
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Was dat wel Google? Er zijn meer bedrijven die streetviewbeelden maken.Bee schreef:Al in september vorig jaar heb ik daar een auto voor nieuwe streetviewbeelden zien rijden maar er is nog steeds niets veranderd.
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Er stond zo'n Google-logo op de motorkap.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
In Duitsland worden helemaal geen nieuwe streetviewbeelden meer gepubliceerd, als gevolg van de privacy wetgeving daar. Kan zijn dat ze Nederland ook maar meteen op slot hebben gegooid... :XBee schreef:Mja, echt snel gaat dat niet he. Een bedrijventerrein 500 meter van mijn huis heeft alleen maar corrupte streetviewbeelden. Al in september vorig jaar heb ik daar een auto voor nieuwe streetviewbeelden zien rijden maar er is nog steeds niets veranderd.Vinny schreef:Je kunt de "meld een probleem" knop gebruiken in Maps.
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
De vertrektijden en de lijnnummers bij de haltes zijn trouwens weer actief in Google Maps :)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Maps laat bij busstation Delft NS alleen maar lijn 37 en 81 zien richting resp. Delfgauw en Kuyperwijk. Misschien dat dit realtime is, maar volgens mij in lijn 37 niet de eerste bus tussen nu (21.04 uur) en het volgend uur.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39210
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Net even gekeken bij wat bij mij bekende haltes in Utrecht en zo te zien gaat het vooral mis met haltes die zich op verschillende posities bevinden. Zo geeft Kanaleneiland Zuid alleen de sneltram, Europaplein alleen lijn 10 en 71 (halte op de Beneluxlaan dus en niet die op de Europalaan), Anne Frankplein alle lijnen die er stoppen (slechts één haltepositie) en Balijelaan/Croeselaan alleen de lijnen die aan de Balijelaan zelf stoppen en niet die op de Croeselaan stoppen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
inderdaad. MooiBee schreef:De vertrektijden en de lijnnummers bij de haltes zijn trouwens weer actief in Google Maps :)
Jammer dat alleen op de grenzen bushalten niet worden óntdubbeld en Nederlandse lijnen NIET worden weergegeven in het buitenland. De lijn wordt WEL weergegeven in Nederland.
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Je als ze bij 9292 nu gewoon vertrektijden voor de haltes buiten Nederland er in hadden gelaten ipv weg te knippen... Nu krijg je hele rare adviezen over de grens. Situatie was veel beter ook qua data toen CXX,GVB en NS zelf leverde.huibf schreef:inderdaad. MooiBee schreef:De vertrektijden en de lijnnummers bij de haltes zijn trouwens weer actief in Google Maps :)
Jammer dat alleen op de grenzen bushalten niet worden óntdubbeld en Nederlandse lijnen NIET worden weergegeven in het buitenland. De lijn wordt WEL weergegeven in Nederland.
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Wanneer ik nu op Google Maps bijvoorbeeld bij Busstation 't Oor, Almere kijk, hebben alle vier de haltes/perrons een apart busplaatje waar je op kan klikken en precies kan zien vanaf waar welke rus vertrekt. Helaas nog niet in welke richting (edit: dit werkt al wel bij sommige lijnen bij Muiden P+R Terrein), maar bij dit busstation klopt het in ieder geval wel waar welke bus halteert.
Remember to check-out with your ov-chipcard.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39210
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Bij een hoop busstations is die info wel incompleet en zijn sommige lijnen geheel niet in de popups met de details van een halte te vinden.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: Google Maps krijgt toch alle 9292 OV-informatie
Doordat ze niet netjes neerzetten in de achterliggende GTFS data wat de clustering is van de busstations, is het één groot zooitje, veel te veel icoontjes. Toen CXX direct leverde was dit iig beter.Edwin schreef:Wanneer ik nu op Google Maps bijvoorbeeld bij Busstation 't Oor, Almere kijk, hebben alle vier de haltes/perrons een apart busplaatje waar je op kan klikken en precies kan zien vanaf waar welke rus vertrekt. Helaas nog niet in welke richting (edit: dit werkt al wel bij sommige lijnen bij Muiden P+R Terrein), maar bij dit busstation klopt het in ieder geval wel waar welke bus halteert.
Ook GVB nu weer, 9292 is te laat geweest met het leveren van de metrowijzigingen.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 144 gasten