OVer Missers in de Reisinformatie #35
OVer Missers in de Reisinformatie #35
Lijn 4 Stroinkslanden staat trouwens ook helemaal verkeerd in het systeem. Dit staat erin:
- Station
- Centrum/Zuidmolen
- MST Haaksbergerstraat
- Aquadrome
Terwijl het moet zijn:
- Station
- Centrum/Zuidmolen
- Centrum/Burg. Bergsmalaan
- Soendastraat
- Bankastraat
- Aquadrome
Er wordt ook een 'van route' gegeven, de lijn is blijkbaar ingetekend via de Haaksbergerstraat-Zuiderval-Singel-Kuipersdijk..
- Station
- Centrum/Zuidmolen
- MST Haaksbergerstraat
- Aquadrome
Terwijl het moet zijn:
- Station
- Centrum/Zuidmolen
- Centrum/Burg. Bergsmalaan
- Soendastraat
- Bankastraat
- Aquadrome
Er wordt ook een 'van route' gegeven, de lijn is blijkbaar ingetekend via de Haaksbergerstraat-Zuiderval-Singel-Kuipersdijk..
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Als ik op Ovradar de route kijk zijn 4 en 5 inderdaad via zuiderval - Singel ingelegd, maar richting CS wel via de Kuipersdijk.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Wist niet dat HTM ook in Duitsland lijnen had :-)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Als ik in Amsterdam ben, dan zie ik op sommige gebieden (dus rond RAI/Amstel/Duivendrecht) op mijn NS Reisplanner Xtra App als een van de dichstbijzijnde station 'Van der Madeweg' staan. Als je daar opklikt, dan is er geen inhoud.
Iemand enig idee wat hier aan de hand is? Van der Madeweg is immers een GVB-metrostation, en geen NS-station.
Iemand enig idee wat hier aan de hand is? Van der Madeweg is immers een GVB-metrostation, en geen NS-station.
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Was dat niet om bij werkzaamheden de Metro's weer te geven indien die als omreisroute gelden?
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Klopt (die vraag was hier laatst ook al een keer langsgekomen).
Die metro's staan dus alleen in het NS-systeem op de dagen dat het een officiële omreisroute is.
Die metro's staan dus alleen in het NS-systeem op de dagen dat het een officiële omreisroute is.
"Laat je ledematen bewegingen maken"
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Het wordt alleen gebruikt als zowel de Westtak als de Zuidtak wegens werken gesloten zijn en Duivendrecht laag ook onbruikbaar is. Het is afgelopen weekend niet gebruikt en ik verwacht het in het weekend van zaterdag 21 en zondag 22 juni ook niet.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Komt omdat het verkorten van bestemmingen om ze in 16 letters te krijgen handwerk is van GOVI. Hier dus misgegaan. Ik heb het iig bij GOVI ingeschoten
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Ah, dank je :)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Het gebeurt bij deze halte iedere keer om-en-om, net als de ritten, misschien zit daar de fout? Dus dat bijv. de ritten vanaf Zernike CS tonen en de ritten vanaf Station Noord Hoofdstation?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Ja, dat was ook mijn conclusie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Bestemmingen gaan per ritpatroon dus goed mogelijk dat het om en om fout gaat als er om en om een ander ritpatroon wordt gereden
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Schiet maar naar in via het menu om mailtje te sturen in de app - dan krijg je vast een goed antwoord, zo niet, PB mij maar.VIRM schreef:Als ik in Amsterdam ben, dan zie ik op sommige gebieden (dus rond RAI/Amstel/Duivendrecht) op mijn NS Reisplanner Xtra App als een van de dichstbijzijnde station 'Van der Madeweg' staan. Als je daar opklikt, dan is er geen inhoud.
Iemand enig idee wat hier aan de hand is? Van der Madeweg is immers een GVB-metrostation, en geen NS-station.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Van der madeweg staat in de reisplanner omdat hij gebruikt wordt als overstapstation als de treinen op de zuidtak niet rijden.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Het word aangepast:marlies schreef:Ja, dat was ook mijn conclusie.
Die getallen zijn de bestemmingscodes overigens.178 aangepast en gaat tonen Hoofdstation via Hoendiep
180 aangepast en gaat tonen Hoofdstation via Centrum
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Ik zou geen Hoofdstation via Hoendiep gaan tonen ;) daar komt die hele lijn niet. Hoofdstation via Oranjebuurt of Hoofdstation via Centrum, zoals de bestemmingscode is, zou kunnen. De bestemming op de bus ter plekke is overigens gewoon Hoofdstation.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Gaat denk ik om een van de bestemmingen van 15, niet 9, waar waarschijnlijk ook nog CS in zat.Kevster schreef:Ik zou geen Hoofdstation via Hoendiep gaan tonen ;) daar komt die hele lijn niet. Hoofdstation via Oranjebuurt of Hoofdstation via Centrum, zoals de bestemmingscode is, zou kunnen. De bestemming op de bus ter plekke is overigens gewoon Hoofdstation.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Uhm ja iets duidelijker, qua context ik had gemaild dat er nog 2 bestemmingscode's naar Groningen CS verwezen.
Code: Selecteer alles
destinationcode | destinationname50 | destinationname16
-----------------+------------------------------+-------------------
178 | Hoofdstation via Hoendiep | Centraal Station
180 | Centraal Station via Centrum | Centraal Station
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Had ik afgelopen woensdagavond al een misser bij metrolijn E van de RET, nu was het wederom raak met die metrolijn. Alleen dit maal gaat het om werkzaamheden tussen Rotterdam Centraal en Pijnacker Centrum. Hierdoor wordt er ś avonds tussen deze twee stations enkel spoor gereden. Hierdoor is er een halfuursdienst ipv de normale frequentie van 4x/uur.
De afwijkende eindbestemming Rotterdam Centraal vanwege werkzaamheden bij Waalhaven worden wel netjes getoond op de schermen, maar de werkzaamheden bij Berkel werd geen woord gerept. De reiziger komt daar ter plekke pas achter.
De afwijkende eindbestemming Rotterdam Centraal vanwege werkzaamheden bij Waalhaven worden wel netjes getoond op de schermen, maar de werkzaamheden bij Berkel werd geen woord gerept. De reiziger komt daar ter plekke pas achter.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Staan de gecancelde ritten niet als gecanceld aangegeven dan? Of zijn er stations afgesloten? Of wat wil je dan op de borden hebben?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Er is momenteel helemaal geen melding van deze werkzaamheden. Als je aankomt bij het station blijkt ineens volgens de DRIS dat de metro maar 2x/uur rijdt. Geen melding over werkzaamheden of wat dan ook op de onderste regel (waar dan weer wel de werkzaamheden van 18 mei worden getoond, evenals de huidige avondwerkzaamheden bij Waalhaven).
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Dat konden ze wel op aanplakbiljetten of in die onderste regel zetten. Maar dat is nu te laat, dus dan kunnen ze er weinig meer aan doen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
De werkzaamheden in Rotterdam-Zuid zijn bij Maashaven, het station wordt enkelsporig gebruikt (alle metro's stoppen langs het perron richting Centraal)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8713
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #34
Eind van de middag was er een seinstoring tussen Sittard en Roermond waardoor er daar geen sprinters reden, al riep de conductrice (of machiniste) van de sprinter vanuit Maastricht (Bunde voor mij) niets om over het feit dat de intercity's wél reden. Men moest gebruikmaken van stopbussen werd er gezegd.
Op station Sittard klopte ook e.e.a. niet aan de omroep: eerst een omroep dat er geen sprinters naar Roermond reden en dat men voor de tussengelegen stations gebruik diende te maken van de bussen; een tijdje daarna de omroep dat 'de intercity naar Schiphol van 18 uur' extra zou stoppen te Susteren en Echt; even later kwam er juist weer een omroep dat men voor Susteren en Echt gebruik moest maken van de bussen.
Juist... In ieder geval, er stonden 2 touringcars klaar te Sittard.
Op station Sittard klopte ook e.e.a. niet aan de omroep: eerst een omroep dat er geen sprinters naar Roermond reden en dat men voor de tussengelegen stations gebruik diende te maken van de bussen; een tijdje daarna de omroep dat 'de intercity naar Schiphol van 18 uur' extra zou stoppen te Susteren en Echt; even later kwam er juist weer een omroep dat men voor Susteren en Echt gebruik moest maken van de bussen.
Juist... In ieder geval, er stonden 2 touringcars klaar te Sittard.
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 20-04-2024 --> 127 foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 20-04-2024 --> 127 foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 56 gasten