OVer Missers in de Reisinformatie #40
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Deze trein gaat naar Den Haag Centraal. Maar dat mag de reiziger niet weten.
(Gezien op Duivendrecht)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Terwijl de dienstregelingsontwerpers voor dit weekend nog zo hun best hebben gedaan om de reizigers optimaal te bedienen door een niet symmetrische ligging op de Zuidtak -o-
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ik denk dat dat komt omdat er 2 storingen zijn op het traject van die trein. één voor Duivendrecht en één na Schiphol.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Nee, het is gewoon shitty in het systeem verwerkt.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Dat is op meer trajecten toch zo? De Sprinter van Utrecht, naar Den Haag, via Weesp.. staat in Utrecht op de borden tot 'Weesp'.. Ergens voorbij Hilversum komt Den Haag in beeld.. in mijn herinnering.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Dat is zo'n beetje de enige geloof ik.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Er waren gisteren werkzaamheden, waardoor de s1600 en s11600 niet Schiphol maar Den Haag Centraal als eindpunt hadden, in het pad van de s700 en s12700. Dit is in het verleden vaker voorgekomen en het stond dan meestal ook niet goed op de borden, maar er stond bijvoorbeeld nog wel een regel "rijdt verder naar Den Haag Centraal".
De trein de andere kant op stond op Leiden Centraal aangekondigd als de intercity naar Leeuwarden of Groningen zonder tussenstations met de regel "Rijdt niet verder dan Schiphol".
De trein de andere kant op stond op Leiden Centraal aangekondigd als de intercity naar Leeuwarden of Groningen zonder tussenstations met de regel "Rijdt niet verder dan Schiphol".
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Dat is niet handig.. voor als je naar Amsterdam of verder wilt reizen..Bee schreef:(...)
De trein de andere kant op stond op Leiden Centraal aangekondigd als de intercity naar Leeuwarden of Groningen zonder tussenstations met de regel "Rijdt niet verder dan Schiphol".
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39208
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
De Zeeuwse zomerlijn 864 rijdt met "Summer Express" als bestemming, op zich al niet heel handig voor een lijn die in twee richtingen rijdt.
Leuker wordt het echter doordat InfoXX ook gewoon via's voor die lijn kent. En zo kwam ik dus een "864 Summer via Domburg" tegen
Leuker wordt het echter doordat InfoXX ook gewoon via's voor die lijn kent. En zo kwam ik dus een "864 Summer via Domburg" tegen
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Vernieuwing in reisinformatievoorziening?
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Nogal ja (A)
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Waarom quote je dat plaatje?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Waarom gebruik je de (A) smiley in deze context?
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Waarom druk je niet op de meldknop?JWM schreef:Waarom quote je dat plaatje?
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ik geef graag de gelegenheid keuzes toe te lichten en wellicht komt de plaatser zelf tot de conclusie dat dit niet nodig was en herstelt het zelf :)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ooit gesolliciteerd naar een beheerfunctie?
Komt wel goed schatje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Dat eerste is nobel van je.. dat tweede is jouw mening.. Mij maakt het niet uit dat ik dat plaatje 2x zie.JWM schreef:Ik geef graag de gelegenheid keuzes toe te lichten en wellicht komt de plaatser zelf tot de conclusie dat dit niet nodig was en herstelt het zelf :)
Sterker, ik quote soms niet .. omdat ik denk direct te reageren op de vorige post.. en dan blijkt na plaatsen dat iemand anders er toch tussen staat.. en is het verband weg.. Dus dan vooraf de keuze maken om de 'citeer' knop te gebruiken.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Het is de tweede keer op één pagina. Een klein beetje de normale forumetiquette respecteren lijkt mij niet teveel gevraagd. En als er iemand tussen zit dan krijg je daar voor het plaatsen keurig een melding van zodat je eventueel alsnog een quote ter verduidelijking kan toevoegen. Bij een plaatje in een quote is het toch ook niet zoveel moeite de [IMG] te vervangen door [URL] ?
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39208
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Kan Albatros van Arriva soms slecht tegen warm weer? Zag vanmiddag opvallend veel gevallen waarin de boel was vastgelopen in Oost Brabant namelijk (als in: veel materieel waarvan de actuele posities bleven hangen in OVinfo). Toppunt van blijven hangen was toch wel een bus met "121 Gorinchem via Tol" op de displays in Veghel, maar die stuurde nu juist nog wel actuele posities door.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Albatrossen en weer, het zit ze niet mee
Komt wel goed schatje.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Nog leuker is at de s6100 niet eens in de planner voorkomt - de s8800 is namelijk even snel en vertrekt 5 minuten later :')Tochjo schreef:De situatie met merkwaardige "Stopt ook in" op de TBP's speelt al jaren. Als er al jaren niemand aan toekomt, dan moeten er meer mensen worden aangenomen. De verwerking van de doorkoppeling van de s6100 / s16000 en s9800 / s6000 is mijns inziens gewoon een aanfluiting. Dan kun je als NS toch niet meer volhouden dat je goede reisinformatie serieus neemt.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Hier heb je je antwoord: Twee reacties van beheerders in dit topic maar de dubbele plaatjes staan er nogsteeds. Daar wil ik geen deel van uitmaken.:)Thom91 schreef:Ooit gesolliciteerd naar een beheerfunctie?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Zowel bij mij als bij mijn vriendin gaat er het een en ander mis in de androidapp van 9292 bij de headers van de geplande werkzaamheden:
- Willemstad: HTM tram 1, 16, 17
- Sebaldeburen: Arriva bus 183
- Mariaparochie: Arriva bus 178
- Stad aan t Haringvliet: EBS bus 121
- Maasvlakte Rotterdam: Arriva bus 14, 15, 702
Wanneer ik op deze headers klik, blijkt dat 'Willemstad' gebruikt wordt voor omleidingen in Den Haag, 'Sebaldeburen' voor Leiden, 'Mariaparochie' voor Gouda, 'Stad aan t Haringvliet' voor Purmerend en 'Maasvlakte Rotterdam' voor Papendrecht. Een erg vreemde bug als je het mij vraagt - heeft iemand anders hier ook last van?
Edit: nu met een plaatje
- Willemstad: HTM tram 1, 16, 17
- Sebaldeburen: Arriva bus 183
- Mariaparochie: Arriva bus 178
- Stad aan t Haringvliet: EBS bus 121
- Maasvlakte Rotterdam: Arriva bus 14, 15, 702
Wanneer ik op deze headers klik, blijkt dat 'Willemstad' gebruikt wordt voor omleidingen in Den Haag, 'Sebaldeburen' voor Leiden, 'Mariaparochie' voor Gouda, 'Stad aan t Haringvliet' voor Purmerend en 'Maasvlakte Rotterdam' voor Papendrecht. Een erg vreemde bug als je het mij vraagt - heeft iemand anders hier ook last van?
Edit: nu met een plaatje
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39208
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Ik gebruik die app nooit, maar speciaal even gekeken. En jawel, de bovenste die ik krijg is "Eemdijk: Connexxion bus 21, 122" met een omleiding in Lieshout (Noord-Brabant) erbij.
En verder nog een omleiding van Syntus-bus 30 in Noordeloos (moet Hardenberg zijn) of bv. Bingelrade, Qbuzz bus 14 (moest Onstwedde zijn).
Staat bij mij overigens ook een omleiding in Wageningen tussen die juist weer wel klopt, maar de rest klopt allemaal de plaatsnaam niet.
Edit: 9292 net eens even een Twitterberichtje gestuurd. Hier nog 'n voorbeeldje...
En verder nog een omleiding van Syntus-bus 30 in Noordeloos (moet Hardenberg zijn) of bv. Bingelrade, Qbuzz bus 14 (moest Onstwedde zijn).
Staat bij mij overigens ook een omleiding in Wageningen tussen die juist weer wel klopt, maar de rest klopt allemaal de plaatsnaam niet.
Edit: 9292 net eens even een Twitterberichtje gestuurd. Hier nog 'n voorbeeldje...
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie #40
Syntus bus 6 in Alphen aan den Rijn: http://9292.nl/meldingen/verstoring/210967
Dat blijkt dus Enschede te zijn :')
Dat blijkt dus Enschede te zijn :')
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 43 gasten