OVer Missers in de Reisinformatie
-
- Berichten: 4179
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Bovendien is de naam van de eindbestemming c.q. volgende bestemming ook ouderwets
-
- Donateur
- Berichten: 1507
- Lid geworden op: zo 28 okt 2018, 14:36
- Locatie: Concessie West-Brabant - Ehv
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Met een in de tegentrein verstrikte Internetkabel is het lastig de trein te updaten. *trein*
Aandacht spoor 5: De IC-trein naar Den Haag Centraal komt zo dadelijk aan spoor 5. Deze trein stopt in Tilburg, Breda, Rotterdam Centraal, Delft, Den Haag Hollands Spoor, Den Haag Centraal. De eerste klasplaatsen bevinden zich in het 3e en 7e rijtuig.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vanmiddag werd op Den Haag Centraal het een en ander over de storing bij Woerden omgeroepen. Aan het einde van het bericht werden reizigers geadviseerd hun reis via 9292.nl te plannen. NS heeft het toch doorgaans over 'de (NS) app'?
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Zo staat het ook in het storingsbericht op de site. Blijkbaar werkt het plannen via de NS-app weer niet goed...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Om 16:50 wisten de schermen op Rotterdam Centraal al dat er vanaf 18:00 beperkingen zouden zijn op de HSL. Het heeft tot 18:10 geduurd voordat deze informatie ook op het internet en in de app verscheen :N
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
tijdens mijn reizen donderdag geen omroep gehoord over de aanstaande werkzaamheden bij Den Haag Centraal. gisteren in een kwartier tijd op Sloterdijk ook niks.
Beul van de blindegeleidelijn
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39219
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op Amsterdam Centraal werd een omreisadvies via Hilversum omgeroepen voor de richting Amersfoort en Apeldoorn i.v.m. een boom op het spoor tussen Amsterdam en Utrecht. Lijkt me een vrij normale route om van Amsterdam naar Amersfoort via Hilversum te reizen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vandaag werd Liège "Liezjee". Echt, op een gegeven moment denk je alles wel gehoord te hebben, maar het houdt niet op.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Tussen Breda en Noorderkempen kunnen geen treinen stoppen? Moet dat niet rijden zijn?
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Je vergeet het overbodige woordje "er".
(Daar erger ik mij al een hele tijd aan.)
(Daar erger ik mij al een hele tijd aan.)
"Laat je ledematen bewegingen maken"
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Voor mijn NRW-dagtocht ben ik van Baarn naar Arnhem gegaan. Er waren werkzaamheden tussen Utrecht en Ede Wageningen dus ik ging via Amersfoort. Wat mij opviel dat de NS-reisplanner vooral adviezen gaf met een busreis tussen Utrecht en Ede Wageningen met daarbij krappe overstaptijden. Zo is 5 minuten veel te kort als je in Utrecht moet overstappen van trein naar bus. Ook viel het me op dat voor de terugreis geen adviezen gegeven werden via Amersfoort terwijl de reis even lang is en de overstaptijden ruimer.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Excuses, ik zal er beter op letten ;-)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Er wordt een stroomstoring en geen treinen Mt-Std gemeld, maar alleen Mt-Mtr ligt eruit. Twijfel dus in Mt, maar de 838 rijdt gewoon.
Ook het bericht voor de verstoring Mt-Luik mag wat nauwkeuriger: er staat geen treinen Mt-Luik, maar in werkelijkheid is het geen treinen Mt-Visé. De Belgische verstoringsmelding vind ik wel fantastisch trouwens: "Incident op het Nederlandse spoorwegnet".
Ook het bericht voor de verstoring Mt-Luik mag wat nauwkeuriger: er staat geen treinen Mt-Luik, maar in werkelijkheid is het geen treinen Mt-Visé. De Belgische verstoringsmelding vind ik wel fantastisch trouwens: "Incident op het Nederlandse spoorwegnet".
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Men is begonnen met lijnnummers gebruiken in reisinfo *trein*
Ik zag vandaag dat in Hengelo op de TBP bij spoor 11 de treinsoort "stoptrein" is vervangen door "RB 61".
Overigens viel me laatst al op dat in Enschede de Duitse treinen "Regionalbahn" als treinsoort hadden. Niet op gelet of dat nu ook veranderd is naar het RB-nummer
Ik zag vandaag dat in Hengelo op de TBP bij spoor 11 de treinsoort "stoptrein" is vervangen door "RB 61".
Overigens viel me laatst al op dat in Enschede de Duitse treinen "Regionalbahn" als treinsoort hadden. Niet op gelet of dat nu ook veranderd is naar het RB-nummer
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En wat is daar precies een misser aan? (A)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De misser is dat het nog altijd niet bij de rest van Nederland gebruikt wordt
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De Blerick-Express :')
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Maastricht, centraal station. Lijn 120 naar Kelpen
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Want die ging naar Hurdegaryp?Marc schreef:De Blerick-Express :')
https://myalbum.com/photo/AxkSNECQNZTa/1k0.jpg
Laatst gewijzigd door Zugführer op wo 04 mar 2020, 20:31, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: Foto uit quote gehaald
Reden: Foto uit quote gehaald
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Naar Blerick voor onderhoud, ook goed
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Zie hier.Marc schreef:Maastricht, centraal station. Lijn 120 naar Kelpen
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Stopt deze bus op alle haltes?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nee, op halte B. Dat staat er toch?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Wat ik trouwens wel een misser vind (naast de slechte uitlijning van het woord "Halte" op dat bord) is dat lijn 9 als bestemming Maastricht Balyeweg heeft en niet Limmel: de wijknaam, zoals bij de andere stadslijnen.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 43 gasten